Genel Jinekoloji - Jineart

GENEL JİNEKOLOJİ

Bu bölümde kadın hastalıkları, kişisel jinekoloji ve jinekolojik bakım ile ilgili seçenekler ve kapsamlı sağlık hizmetine kolay erişim hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Sizden Gelenler

Jineart Connect

Jineart Connect, anne ve anne adaylarının kadın sağlık deneyimini güçlendirmek ve süreci kolayca yönetebilmelerini sağlamak amacıyla doktor-hasta iletişim platformu olarak geliştirildi. Online görüşmenizi hemen başlatmak ister misiniz?

GENEL JİNEKOLOJİ

Jineart Kadın Sağlığı Genel Jinekoloji Programı sayfasına hoş geldiniz. Bu bölümde kadın hastalıkları, kişisel jinekoloji ve jinekolojik bakım ile ilgili seçenekler ve kapsamlı sağlık hizmetine kolay erişim hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İlkemiz kültürel ve sosyo-ekonomik olarak çeşitlilik gösteren bir nüfus için hasta merkezli jinekolojik bakım sunmaktadır. Doktorlar ve onların doğrudan gözetimi altında ebeler, rutin muayeneler, meme ve serviks kanseri taraması, iyi huylu jinekolojik durumlar için konsültasyonlar, kolposkopi, histeroskopi, jinekolojik cerrahi dahil prosedür müdahaleler gibi genel jinekoloji hizmetleri sunmaktadır.

Birçok ziyaretçi hekim de hastalarını Jineart Suadiye’de değerlendiriyor.SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Annelik yolculuğunuz boyunca merak ettikleriniz, bebeğinizin doğum öncesi, doğum esnasındaki sağlığı ve çok daha fazlası hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.Site by  Black Cap Media.