JINEART HAKKINDA

Verdiğimiz her karara rehberlik eden hastalarımızın, ziyaretçilerimizin ve personelimizin sağlığı ve güvenliği ile yerinde bakımı arttırmaya yönelik dikkatli, aşamalı bir yaklaşım izliyoruz.

2.jpg

JINEART HAKKINDA

 

Son dönemde üzerinde pek çok tartışma yapılıyor olsa da Tıp Bilimi, insanlık olduğu süre boyunca sağlığı ve iyi hissetme halini odağına almış tek bilim dalı belki de. Biz de Jineart olarak, her ne olursa olsun mikroskopta baktığımız o en ufacık zerrecikten, son teknoloji görüntüleme cihazlarında incelediğimiz hayati organlara kadar, gördüğümüz şeyin insan olduğunu düşünürüz.

Hekimliğin sadece hastalıkları tedavi eden değil, hastalık önleyen ve daha iyi, daha mutlu, daha sağlıklı bir yaşam sürmenin ana formüllerini bizlere sunan bilimsel dayanaklarla ilerleyen, biraz daha keyifli tarafını da önemsiyoruz.

Jineart için her kadın bir aile demektir. Kadın fizyolojisinin sırlarına vakıf olmakla yetinmiyor, kadın bedenin tüm gücünü, yenilenme arzusunu, çoğaltan bereketini ve yaşamın devir daimi içinde nasıl bir öneme sahip olduğunu biliyoruz. Mekan tasarımımızdan, ekibimize, eğitim kadromuzdan, ürünlerimize kadar her bir birimimizle kendimizi mutlu ve sağlıklı kadınlara adadık…

Sevginin, saygının ve güvenin konforunda, kendine bir de bizim gözümüzle bakmak isteyen tüm kadınlarımız buradayız!

Dr. Cengiz Sağıroğlu

Sağlığınız Bizim İçin Önemlidir!

 

COVID-19 pandemisinin zorluklarına rağmen, Jineart Kadın Sağlığı her zamankinden daha güçlü bir şekilde hizmet veriyor, ayakta teşhis ve tedavi hizmetini güçlendirmek için özenli ve aşamalı bir yaklaşım uyguluyoruz. Bu yeni normalde yol alırken hastalarımızın, sevdiklerinin ve çalışanlarının sağlığı ve güvenliği birinci önceliğimiz olmaya devam ediyor.

Site by  Black Cap Media.