Mom's Club

Jineart Anneler Kulübü, hamilelik dönemini olabildiğince keyifli ve sorunsuz geçirmek isteyen tüm anne adaylarına kapılarını açıyor.

JİNEART ANNELERİ TAKIMINI KURDU. GELECEĞİN ANNELERİNİ KULÜBE BEKLİYOR! 

Jineart Anneler Kulübü, hamilelik dönemini olabildiğince keyifli ve sorunsuz geçirmek isteyen tüm anne adaylarına kapılarını açıyor. Kulübümüzün amacı; hamilelik ve doğum sürecinden, bebekler 1 yaşına gelene kadarki yoğun ve duygusal zamanda tüm ihtiyaçlarınıza tam destek vermek.
Profesyonel hekim, ebe, doula (doğum destekçisi) ve psikologlar tarafından yönetilen Jineart Anneler Kulübü, bilinçli anneleri tek çatı altında topluyor. Benzer sıkıntıları, heyecanları ve mutlulukları yaşayan anne adayları, tecrübelerini birbirleriyle paylaşabiliyor, birlikte doğum öncesi derslerine katılıyor, isterlerse uzman ebe ve doğum destekçisi ile görüşebiliyor, emzirme planlaması yapabiliyor ve doğum odalarına minik turlar düzenleyebiliyorlar.
Düzenlediğimiz bu aktiviteler sayesinde bir araya gelen anne adayları, anneliğe doğru giden o büyülü yolculuğun keyfini çıkarma şansı yakalıyorlar. Çift olarak katılanlar ise, kafalarında oluşan tüm soruların cevaplarını birlikte bulabiliyor ve endişeleri hayatlarından tamamen silip atabiliyorlar.

PROFESYONEL DOSTLARDAN OLUŞAN BİR EKİP 

Anne dostu kadromuz, birçok dalda uzmanlığı olan doktorlar, ebeler, emzirme danışmanları, fizyoterapistler ve psikologlardan oluşuyor. Özellikle kadın psikolojisi ve duygusal sağlık konularında uzman psikiyatristler, Jineart Annelerinin hamilelik dönemlerini olabilecek en pozitif şekilde geçirmelerini sağlıyorlar.
Tüm anne adaylarının muhtemel sorunları, profesyonel ekip tarafından duygusal empati yapılarak çözümleniyor.
Jineart ekibi ve müstakbel anneler bir olunca, ebeveynliğin en güzel yanlarını keşfetmeye erkenden başlayacak ve doğum zamanını sabırsızlıkla bekleyeceksiniz.

JINEART ANNELERİ İÇİN NE GİBİ ETKİNLİKLER DÜZENLİYORUZ? 

Kulüp üyelerimiz için tüm hamilelik sürecini kapsayan bir etkinlik planı düzenledik:
•Doğum öncesi kursları
•Doğumun gerçekleşeceği hastane ve doğum odası turları
•Doğuma girecek ebe ve doula (doğum destekçisi) ile tanışma imkanı
•Natürel doğum konsepti
•Esra Koyuncu ile aylık fengshui oturumları
•Emzirme planlaması
•Bebek masajı kursları
•Kişisel ebe ve doulaSİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Annelik yolculuğunuz boyunca merak ettikleriniz, bebeğinizin doğum öncesi, doğum esnasındaki sağlığı ve çok daha fazlası hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.Site by  Black Cap Media.