None

JİNEART RANDEVU

Tercihen birinci derece yakınınız veya partneriniz. Hastalarımızın kliniğimizde iken destek vermeleri için aile, arkadaş ve diğer sevdiklerine duydukları ihtiyacı takdir ediyoruz.RANDEVUNUZU HEMEN OLUŞTURMAK İSTER MİSİNİZ?

Değerli ziyaretçimiz, dilediğiniz zaman aşağıdaki randevu takvimi üzerinden randevunuzu oluşturabilir, ya da çalışma saatlerimiz içerisinde 444 64 58 çağrı merkezimiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

RANDEVUNUZ İÇİN GEREKLİ BELGELER VE MERAK EDİLENLER

Kimliğinizi doğrulamak için fotoğraflı kimlik isteyebiliriz.

Sizi Jineart’a yönlendiren doktorunuzun adı, çalıştığı kurum ve telefon numarası istenecektir.

Eğer Özel Sağlık Sigortanız/Doğum Teminatınız varsa dilediğiniz hekime muayene olma şansınız vardır. Yani Özel Sağlık Sigortanız size, anlaşmalı olsun yada olmasın doktorunuzu seçme şansı sunmaktadır. Ayakta ve yatarak tedavilerde anlaşmasız kurumlara ve anlaşmasız doktorlara ait fatura ödemeleri sigortalı tarafından yapılmaktadır. Sigortalı, ödemesini yaptığı hizmet bedelini, fatura ve ekteki belgeler ile Sigorta Şirketinden geri talep edebilir.

Tercihen birinci derece yakınınız veya partneriniz. Hastalarımızın kliniğimizde iken destek vermeleri için aile, arkadaş ve diğer sevdiklerine duydukları ihtiyacı takdir ediyoruz. Enfeksiyonun yayılma riskini en aza indirmek amaçlı her hastaya bir sağlıklı yetişkinin eşlik etmesine izin verilmektedir.

HASTA VE ZİYARETÇİ TARAMASI

Hastalarımızın, ailelerin ve çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği bizim önceliğimizdir. Daha fazla hastayı kliniğimizde misafir etmeye hazırlanırken, bulaşıcı hastalıkların yayılmasını önlemek için kapsamlı bir yaklaşım izliyoruz. COVID-19'un öngörülebilir gelecek için bizimle olacağını biliyoruz, bu nedenle mümkün olan en güvenli ortamı sağlamak için aşağıdaki önlemleri uyguluyoruz.

Site by  Black Cap Media.