İletişim

BİZE ULAŞIN

Sağlığınız ve güvenliğiniz bizim önceliğimizdir. Nerede olursanız olun, kapsamlı ve tatminkar sağlık hizmeti sunmayı taahüt ediyoruz.

JineArt Connect ile bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz!

JineArt Connect Nedir?

Jineart Connect, hastaların test sonuçları, randevu, reçete, sağlık kaydı, fatura, ziyaret özeti ve doktoru ile iletişim çözümleri sunan güvenli ve kullanışlı bir çevrimiçi araçtır:

• Test sonuçlarını görüntülemek
• Doktorla iletişim kurmak
• Randevu istemek, onaylamak veya iptal etmek
• Reçete yenilemek
• Ziyaret özetlerini görüntülemek
• Faturaları çevrimiçi görüntülemek ve ödemek
• Sağlık kaydı bilgilerini görüntülemek

JineArt Connect Ayrıcalıklarını keşfetmek ve üyeliğinizi hemen başlatmak ister misiniz?


Ulaşım ve Otopark

Bağdat Caddesi ve çevresinde uygun park yeri bulmak yoğun trafik nedeniyle zor olabilir. Kendi araçları ile gelecek olan misafirlerimize bu durumu göz önünde bulundurmalarını öneririz.

Bağdat caddesine çıkan ve paraleli sokaklarda Kadıköy belediyesine ait park alanları ile Suadiye sahilde İstanbul Trafik Vakfı otoparkında aracınızı kendiniz park edebilirsiniz. Ayrıca, kliniğimiz bitişiğindeki Suadiye Park Valeye aracınızı teslim edebilirsiniz.

Yol tarifi almak için yukarıda paylaştığımız Google Harita’dan faydalanabilirsiniz.

Lokasyon

Suadiye sahil ve Bağdat Caddesinin kesiştiği noktada yer alan Jineart Kadın Sağlığı, Kadıköy Anadolu yakasının merkezinde olmanın avantajlarını huzurlu bir ortamda buluşturuyor. Misafirlerimiz gitmek istedikleri birçok noktaya uzun mesafeler kat etmeden ulaşabiliyorlar.

Anadolu yakası ve Bağdat Caddesinin gözde restoran, kulüp ve mağazalarıyla iç içe olan kliniğimizden Marmaray, deniz otobüsleri, dolmuş, otobüs durakları, alış veriş merkezleri, sinemalar ve seyahat acenteleri yürüme mesafesindedir. Ayrıca Kartal, Bostancı, Tuzla ve Gebze gibi lokasyonlara da yakındır.RANDEVUNUZU HEMEN OLUŞTURMAK İSTER MİSİNİZ?

Sanal Ziyaretleriniz için JineConnect platformu üzerinden 7/24 veya çalışma saatlerimiz içerisinde telefon görüşmesi ile bize ulaşarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.Site by  Black Cap Media.