Neden Jineart

Ailenizin büyüme sürecinde iki kişinin - siz ve bebeğiniz - bakımını emanet edeceğiniz ve bebeğinizi doğurtacak doktoru seçmek önemli bir karardır.

DOKTOR SEÇİMİ

Ailenizin büyüme sürecinde iki kişinin - siz ve bebeğiniz - bakımını emanet edeceğiniz ve bebeğinizi doğurtacak doktoru seçmek önemli bir karardır.

Jineart Kadın Sağlığında (JKS), gebelik öncesi ve doğum öncesi kontrollerden doğum ve doğum sonrası bakıma kadar anne adayları için kişiselleştirilmiş, aile dostu obstetrik bakım sunuyoruz. Anne adayının bilinen sağlık sorunundan kaynaklanan Yüksek Riskli Gebelikler ve düşük riskli gebeliklerde hasta odaklı yaklaşım sunuyoruz. Gebelik takibiniz kadın doğum uzmanı veya Perinatoloji (yüksek riskli gebelik) uzmanı tarafından yapılacaktır. Doktorunuz, kişisel tercihlerinizin karşılanması ve doğum planınızı güvenli bir şekilde gerçekleştirmek için uzman ve tecrübeli ebelerle ortaklaşa çalışır.

 

HASTANE SEÇİMİ

Doğum uzmanı/jinekoloğunuzu ve ebenizi seçtiğinizde, aynı zamanda bir kaç önemli kritere uyan, planladığınız gibi bir doğumun gerçekleşmesi için gereken desteğin ve konforun sağlanacağı hastaneyi de seçeceksiniz.

Doğumlarımızın gerçekleştiği tüm hastaneler, en gelişmiş bakımın uygulandığı, hasta ve aile odaklı yaklaşım sunulan, teknolojik açıdan donanımlı merkezlerdir. Sıkı güvenlik önlemleri, konaklamanız boyunca sizi ve bebeğinizi güvende tutar..

Doğumunuzun tüm aşamaları Jineart doğum ekibi tarafından takip edilir. Doğum eylemi ilerledikçe, özel doğum yatağı ve refakatçiniz için ayarlanabilir çekyatın olduğu özel doğum odalarından birine transfer edileceksiniz. Anne yada bebek nedenli olarak doğumun sezaryene dönmesi durumunda, ameliyathaneler doğumhane yakınındadır..

Siz, eşiniz ve yeni doğmuş bebeğiniz için özel doğum sonrası odalarında emzirme rehberliği dahil olmak üzere doğum sonrası bakım, eğitim ve destek yetenekli ve tecrübeli ebe/hemşireler tarafından verilir. Çocuk/yenidoğan doktorları, tüm gebelik haftalarında doğanlarla ilgilenir ve özellikle prematüre yenidoğanların YYBÜ (yenidoğan yoğun bakım ünitesi) bakımı için eğitimlidirler.

Sorunsuz devam edecek ve sağlıklı bir doğumla sonuçlanacak hamilelik yolculuğunuza Jineart ile başlamak ve Jineart doğumlarının gerçekleştiği hastaneler hakkında daha fazla bilgi edinin.SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Annelik yolculuğunuz boyunca merak ettikleriniz, bebeğinizin doğum öncesi, doğum esnasındaki sağlığı ve çok daha fazlası hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.Site by  Black Cap Media.