ONLINE GÖRÜŞME

Nerede olursanız olun, kapsamlı ve tatminkar sağlık hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz. Tekrar yada ilk kez deneyecek olun, uzmnalarımız sanal ziyaretler için hazırdır.

Randevu Oluştur

Jineart olarak, sağlık hizmetine erişim için uygun alternatifler sunuyoruz. Sanal Ziyaretler, sağlık profesyonelleri ile bire bir video veya telefon görüşmeleridir. Bu ziyaretler, tıbbi bakım ve rehberlik hizmetlerini evinizin konforunda almanızı sağlar. İster bir takip randevusu isterse bir prosedür veya ameliyatla ilgili ilk kez konsültasyon olsun, uzmanlarımız size yardımcı olmak için buradalar. Doktorlar, ebeler, diyetisyenler, fizyoterapistler ve daha fazlası, kesintisiz sağlık hizmeti için Jineart’ta.JİNEART ONLINE GÖRÜŞME AYRICALIKLARI

Sağlık profesyonellerimiz, mevcut veya yeni hastaların ihtiyaçlarına özel kişiselleştirilmiş tıbbi bakım ayrıcalıkları sunmaktadır.Sanal Ziyaret sırasında aşağıdaki konularda destek alabilirsiniz.

JİNEART ONLİNE GÖRÜŞME HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Kimliğinizi doğrulamak için fotoğraflı kimlik isteyebiliriz.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Quia sint quos unde, commodi consequuntur quas, error aperiam nemo vitae maiores illum voluptate repudiandae sed assumenda aliquam, ipsum praesentium alias. Itaque illo, rem maiores!

Sizi Jineart’a yönlendiren doktorunuzun adı, çalıştığı kurum ve telefon numarası istenecektir.

Eğer Özel Sağlık Sigortanız/Doğum Teminatınız varsa dilediğiniz hekime muayene olma şansınız vardır. Yani Özel Sağlık Sigortanız size, anlaşmalı olsun yada olmasın doktorunuzu seçme şansı sunmaktadır. Ayakta ve yatarak tedavilerde anlaşmasız kurumlara ve anlaşmasız doktorlara ait fatura ödemeleri sigortalı tarafından yapılmaktadır. Sigortalı, ödemesini yaptığı hizmet bedelini, fatura ve ekteki belgeler ile Sigorta Şirketinden geri talep edebilir.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Quia sint quos unde, commodi consequuntur quas, error aperiam nemo vitae maiores illum voluptate repudiandae sed assumenda aliquam, ipsum praesentium alias. Itaque illo, rem maiores!

Tercihen birinci derece yakınınız veya partneriniz. Hastalarımızın kliniğimizde iken destek vermeleri için aile, arkadaş ve diğer sevdiklerine duydukları ihtiyacı takdir ediyoruz. Enfeksiyonun yayılma riskini en aza indirmek amaçlı her hastaya bir sağlıklı yetişkinin eşlik etmesine izin verilmektedir.

Site by  Black Cap Media.