GEBELİK TAKİBİ

Yakın zamanda hamile olduğunuzu keşfettiyseniz tebrikler! Şimdi, doğum öncesi bakım hizmeti ve hamileliğiniz süresince rehberlik desteği için bir Doğum Uzmanı seçme zamanı.

Sizden Gelenler

Jineart Connect

Jineart Connect, anne ve anne adaylarının kadın sağlık deneyimini güçlendirmek ve süreci kolayca yönetebilmelerini sağlamak amacıyla doktor-hasta iletişim platformu olarak geliştirildi. Online görüşmenizi hemen başlatmak ister misiniz?

GEBELİK TAKİBİ

Ekibimiz, doğum öncesi bakım ve doğumda çığır açan gelişmeleri takip etmektedir. Uzmanlarımız, anne adayları ve aileleri için en güncel ve gelişmiş obstetrik desteği sağlamaktadır.

Jineart Kadın Sağlığı Gebelik Takip Programı, anne adayları ve doğacak bebeklerine doğum öncesi, doğum ve doğum sonrası kişiselleştirilmiş, butik ve özgün bakım hizmeti sağlamayı amaçlamaktadır. Her gebelik ve doğum deneyiminin benzersiz olduğuna inanıyoruz, bu nedenle anne-baba adayı için özel olarak hazırlanmış bir bakım planı sunuyoruz. Ayrıca, ebeveyn eğitimini programımızın temel taşı olarak görüyor ve süreç boyunca ailenin katılımını destekliyoruz.

YILLIK JİNEKOLOJİK TAKİP 

Yıllık takiplerde, jinekolojik muayene ve PAP Smear, fizik muayene, enfeksiyon taraması, kendi kendine meme muayenesi, beslenme ve sigarayı bırakma eğitimi, Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar (CYBH) testi ve istenirse doğum kontrolü konularını içerir.

Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanları, Yüksek Riskli Gebelik uzmanları ve Ebeler kliniğimizde tek çatı altındadır. Doktorlarımız Amerikan Kadın Doğum ve Jinekologlar Koleji, Amerikan Kadın Doğum Uzmanları ve Jinekologlar Kurulu ve Anne-Fetus Tıp Derneği gibi kuruluşlara üyedir.

Amacımız doğru planlanmış, güncel ve multidisipliner ekip çalışması ile her anne için sağlıklı bir hamilelik, her bebek için güvenli doğum sağlamaktır. Kapsamlı hamilelik hizmetlerimiz şunları içerir:

•    Gebelik Planlaması
•    Rutin Düşük Riskli Gebelik Takibi
•    Yüksek Riskli Gebelik Takibi
•    Çoğul Gebelikler
•    Tüp Bebek Gebelikleri
•    İleri Anne Yaşı Gebelikleri
•    Fetal İzlem
•    Obstetrik Ultrason
•    Serklaj
•    Vajinal ve Sezaryen ile Doğum
•    Doğum Sonrası Bakım

BİLGİ VE RANDEVU ALMA 

JKS'de bir doktora ulaşmak veya Gebelik Hizmetleri hakkında ek bilgi almak için, Özel Servis numaramızı arayın: 4446458. Bu numara Pazartesi - Cumartesi günleri 10:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Sesli yanıt sistemi sizi konuşmak istediğiniz doktora yönlendirir, aynı zamanda konsültasyonları ve ikinci görüşleri kolaylaştırır.

Hastalarımızın ve ailelerinin sadece en iyisini istediklerini biliyoruz. Her yıl, gebeliklerinin takibi ve bebeklerinin doğumu için pek çok aile Jineart Kadın Sağlığını seçiyor. Siz de bizimle tanışmak için bugün arayın.SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Annelik yolculuğunuz boyunca merak ettikleriniz, bebeğinizin doğum öncesi, doğum esnasındaki sağlığı ve çok daha fazlası hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.Site by  Black Cap Media.